Vei fi notificat de câte ori:

Operatori utilaje productie • 3 Locuri de munca Baia Mare Maramures

Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Operator miniexcavator , Excavatorist
1

Angajăm operator miniexcavator pt execuția lucrărilor de alimentare cu apă și canalizare . căutăm persoane doar din Maramureş ! nu oferim cazare ! Cerințe : - experiență în domeniu, Cerem Seriozitate , Oferim Seriozitate ,

Baia Mare, Maramures

Angajam operator CNC pentru productia de mobilier 1

Angajam operator CNC pentru productia de mobilier

Descrierea jobului: - Operarea masinii utilajului pentru productia de mobilier - Asigura necesarul de materiale necesare - Supravegheaza masina cu care lucreaza - Asigura controlul automat al diferitelor instrumente de prelucrare pentru a prelucra piesele de mobilier - Studiaza comanda si pregateste ...

Ofertă de muncă
1
7

Societate comercială angajează operator Buldo. Detalii la telefon

Subcategorii

Județe

Maramures

Localități

Baia-mare
REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0