Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Secretariat Operator date

Descriere

Căutăm o Stea Strălucitoare în Echipa Noastră!

Ești tu?

Sociabil(ă) - Te înțelegi bine cu oricine și te împrietenești rapid.
Decizii Rapid - Chiar și când ești sub presiune, găsești calea.
Tehno-Savvy - Fie că e Microsoft sau CRM, tu ești magicianul tastaturii.
Pasionat(ă) de Teren - Când e nevoie, ești gata să explorezi.
Calm(ă) și Logic(ă) - Emoțiile nu-ți stăpânesc judecata.
În Căutare de Stabilitate și Creștere - Îți place să evoluezi, dar apreciezi și siguranța.
Receptiv(ă) la Feedback - Îl vezi ca pe o oportunitate de a învăța.
Orientat(ă) spre Obiective - Îți place să bifezi reușite.
Cu Permis de Conducere (Categoria B) - Gata de aventură oricând.
Flexibil(ă) în Urgențe - Te adaptezi rapid la orice schimbare.
Organizat(ă) - Chiar și haosul îți e prieten.

Sună ca tine? Alătură-te nouă și să strălucim împreună!

Fișa Postului:

Departament: Administrativ Operativ

Scopul postului: Asigurarea gestionării eficiente a dosarelor clienților, inclusiv reinnoirea, scanarea și organizarea documentației necesare, precum și comunicarea eficientă cu clienții pentru actualizarea și completarea dosarelor.

Responsabilități Principale:

Gestionarea Apelurilor pentru Reinnoirea Dosarelor:

Contactarea persoanelor din listele predefinite pentru reinnoirea dosarelor, inclusiv gestionarea facturilor acumulate.
Verificarea listelor de clienți din anii 2020 până în 2023 pentru actualizări și reinnoiri necesare.

Scanarea și Organizarea Dosarelor:

Învățarea și recunoașterea documentelor specifice (ex: KG1, KG2) și modul de denumire a fiecăruia.
Determinarea modului în care documentele trebuie scanate și organizate, inclusiv instrucțiuni specifice pentru introducerea datelor în sistemul intern (utas).

Urmarirea și Gestionarea Plăților Dosarelor:

Contactarea clienților din anii 2022-2023 pentru a asigura achitarea dosarelor la recepționarea KG2.
Gestionarea și actualizarea informațiilor legate de plăți și facturare.

Preluarea și Verificarea Fișelor Fiscale:

Învățarea diferenței dintre fluturașii de salariu și fișele fiscale.
Verificarea completitudinii documentației pentru recuperarea impozitelor și oferirea informațiilor necesare clienților.

Gestionarea Facturilor pentru KG ST:

Notificarea clienților în cazul primirii facturilor de KG ST pe email, solicitând documentele necesare pentru procesare.
Organizarea și scanarea documentației, redenumirea și importarea acesteia în sistemul intern.

Preluarea Apelurilor:

Gestionarea apelurilor de înscriere folosind un script inițial și asistarea la informații legate de dosare sub îndrumarea directă.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și organizare.
Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la proceduri noi.
Atenție la detalii pentru gestionarea corectă a documentației.
Abilități de bază în utilizarea computerului și a programelor specifice (ex: Microsoft Office, sisteme interne).

Instruire Necesară:

Training specific pentru învățarea documentelor și procedurilor interne.
Îndrumare continuă pentru utilizarea sistemului intern și pentru procedurile de contactare a clienților.

Observații:

Rolul presupune o colaborare strânsă cu alte departamente pentru asigurarea fluxului eficient de informații și documente.
Flexibilitate și deschi

Email pentru a timite CV urile- Publi24_1711788800

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

luci cosm

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0