Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam vanzator vanzatoare magazin gourmet

Valabil din 25.03.2024 12:32:39
Specificații
Numele companiei VERDESI&CO SRL
Tip job full time
Descriere

Candidatul Ideal
Cautam persoane serioase, cu experienta in vanzare produse gourmet pentru magazinele Zimbria minim 2 ani- experienta in Italia constituie un avantaj.

Ce alte calitati:
- Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.
- Sa vorbesti frumos cu clientii, sa fii amabil a.
- Sa fii dispus a sa inveti
- Sa fii o persoana organizata.
- Sa fii atent a la detalii.
- Cunostinte minime casa marcat, pos
-Abordare responsabilă a muncii;
-Initiativa si implicare

Descrierea jobului
Ce vei face:
Vei aproviziona zilnic vitrinele si vei aranja specialitatile din carne si branzeturi
Vei consilia si vei asista clientii in alegerea produselor potrivite
Vei prezenta si promova produsele in mod atragator
Vei avea in vederea atingerea obiectivelor de vanzari
Vei gestiona stocurile din magazin si vei participa la inventare
Vei fi responsabila pentru asigurarea unui mediu placut si curat in magazin

Progam de lucru in ture

Pachet salarial:
-salariul 3500 ron net
-decont transport.
-bonuri de masa
-marire salariala concediu pe trepte+bonusuri de senioritate
-prima craciun paste in functie de realizari

Descrierea companiei
Verdesi&Co SRL sub brandul Zimbria este un producător local de specialități din carne și branzeturi (laborator produse tradiționale și gourmet manufacturate fără aditivi alimentari)
Atelierul nostru produce specialitati din carne de porc mangalita, curcan si pui pe care le comercializam în magazine proprii alături de specialități italienesti și bacanie atestata traditional și gourmet atent selectata
Produsele noastre sunt apreciate la nivel internațional și dorim sa avem în echipa noastră oameni care apreciază gustul premium și calitatea desavarsita

Publi24_1711357781

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

verdesi co srl

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0