Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agenti - consultanti vanzari Cluj Cluj-Napoca Disponibil din: Nan-nan-nan

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 15

    Agent Despagubiri

    Biroul European de Reprezentare vă oferă ocazia/oportunitatea de vă putea

  • 18

    Fast Fire Protection SRL angajeaza asistent,reprezentant firma,tehnician instalare/intretinere SU

    FAST FIRE PROTECTION SRL angajeaza asistent,reprezentant firma,tehnician instalare/intretinere

  • 13

    Agent Vanzari Anvelope Auto CLUJ / TRANSILVANIA

    A. Responsabilitati: - promoveaza produsele companiei catre clientii actuali si identificarea

  • 11

    Orange face angajari !

    Ne marim echipa de consultanti vanzari directe ! Avem activitate dinamica care implica

  • 8

    Media Credit srl cauta Partener/Colaborator

    Media Credit srl cauta partener/colaborator sau partenera/colaboratoara pentru dezvoltare

  • 3

    Consultant telesales

    NEWS!!! Clientul nostru, companie multinationala isi mareste echipa Suntem in cautare

  • Inginer de vânzări

    Căutăm un profesionist cu experiență în vânzări, având cunoștințe tehnice solide

  • 10

    Consultant vanzari showroom CLUJ

    Căutăm personal pentru magazinul Timflex Candidatul ideal: -studii medii -cunoștințe

  • 7

    Consultant vanzari- CLUJ

    Ne dorim ca viitorii nostri colegi sa indeplineasca urmatoarele: 1. Sa comunice

  • 34

    Job remote și part time

    Destine Broker de Asigurare-Reasigurare este în căutare de noi parteneri. Activitatea

  • Oportunitate de cariera in domeniu Imobiliar

    oportunitate de cariera: Suntem o agenție imobiliară din Cluj-Napoca în căutarea

  • ANGAJĂM! Customer Service cu limba Croată

    Căutăm persoane fluent în limba croată pentru partenerul nostru care oferă servicii

  • 17

    Agent Vanzari Lucru de acasa Part-Time

    HbMag oferă prin intermediul colaboratorilor săi servicii de promovare și vânzare

  • 2

    Angajam agent de vanzari

    Firmă de pază și protecție angajază agent de vânzări. Candidatul ideal: -să poți

  • 1

    castiga bani calatorind

    Cu siguranţă cunoşti expresia: cei care muncesc nu au timp să câştige bani! . Nimic

  • 2

    Joma Sport S.A angajeaza agent comercial

    Esti dornic sa faci parte din echipa noastra? Nu e nevoie sa ai experienta dar am

  • Consultant Asigurari - DESTINE BROKER

    Descrierea Companiei: DESTINE BROKER este o companie specializată în servicii de

  • 4

    Agent Turism | Cluj

    - Studii superioare - specializarea turism reprezintă un avantaj; - Experiență minim

  • 4

    Consilier Vanzari Telecomunicatii

    Recrutam pentru clientul nostru un Consultant Vanzari in domeniul Telecomunicatiilor

  • Relatii Clienti Asistent Vanzari Crystal-Fashion

    Atelier de producție Bijuterii, caută coleg(ă) noua la vanzări. Ai abilități de

0