Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
1

Laborator Dentar Digital angajeaza Agent Vanzari

Valabil din 14.05.2024 12:33:37
Specificații
Numele companiei Paval Dent
Tip job full time
Descriere

Candidatul Ideal

- minim studii medii; - abilitati de comunicare dezvoltate; - seriozitate si responsabilitate; - usurinta in adaptarea la situatiile aparute; - capacitate ridicata de munca si conducere a autovehiculului; - dorinta de a invata; - cunostinte din domeniul dentar constituie avantaj.

Descrierea jobului

- planifica si organizeaza propria activitate cu scopul de a indeplini responsabilitatile jobului; - viziteaza medicii stomatologi pentru prezentarea ofertei laboratorului nostru; - pastreaza o buna legatura cu medicii stomatologi din aria geografica arondata; - viziteaza medicii stomatologi colaboratori pentru preluarea amprentelor si a lucrarilor dentare; - trimite amprentele si lucrarile preluate de la medicii stomatologi catre laborator; - livreaza catre medicii stomatologi lucrarile dentare efectuate de laborator, facturi si cartificate de garantie si conformitate; - incaseaza facturile emise de laborator catre medicii stomatologi parteneri; - colecteaza informatii despre situatia concurentiala din piata si propune actiuni specifice zonei si clientilor din portofoliu.

Descrierea companiei

In permanenta dezvoltare si cu focus primordial spre cresterea calitatii serviciilor oferite, PAVAL DENT a devenit, in cei peste 15 ani de activitate, cel mai mare laborator de tehnica dentara din Bacau. Publi24_1715679895

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Paval Dent

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0