Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Angajare operator magazin online-Bucuresti salariu+comision

Specificații
Numele companiei AI Piesa Bucuresti
Tip job full time
Descriere

Salariu de baza + procent din vanzari.
Descriere:

Compania noastra ofera oportunitatea de a te alatura echipei noastre în calitate de Operator Comenzi produse.

Acest rol presupune preluarea comenzilor de pe site.

Se lucreaza de la sediul companiei, situata in Bucuresti, Bd Corneliu Coposu(Zona Unirii)- la 5 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Unirii.

Program de Lucru:
Luni-Vineri, 09:00-17:30.
Ce Oferim:
Program de lucru full-time, 8 ore zi, de luni pana vineri;
Sediul firmei în Bucuresti, Unirii (la 2 minute de mers pe jos fata de statia de Metrou Unirii);
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Concedii conform legislatiei;
Prime de sarbatori;
Training de specialitate;
Bonusuri de performanta;
Mediu de lucru placut, tanar si profesionist;
Salariu motivant, peste medie;
Bonus din vanzari (poate depasi valoarea salariului);
Tichete de masa;
Posibilitati de avansare;
Mediu de lucru placut.
Pachet salarial atractiv format din salariu de baza + bonusuri si alte beneficii
Responsabilitati Principale:
Vanzarea produselor in mediul online (piese auto);
Preluarea comenzilor;
Emiterea awb-urilor si a facturilor;
Impachetarea coletelor.
Cerinte pentru Pozitia de Operator Magazin Online Piese Auto:
Experienta anterioara in domeniul vanzarilor online constituie in avantaj sau in alt segment al domeniului auto;
Abilitati de comunicare cu clientii la telefon;
Atitudine pozitiva, profesionala, orientata spre client;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Seriozitate, punctualitate.

Daca te regasesti in aceste cerinte si esti pasionat de domeniul auto, te invitam sa aplici pentru acest post sau sa ne trimiti pe whats-app cv-ul tau.

Publi24_1702894980

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0