Vei fi notificat de câte ori:

Operatori calculator • 100+ Joburi, locuri de munca

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Operatori calculator Disponibil din: 2021-04-01 Tip job: Full time Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

Promovat
locuri de munca 2

locuri de munca

SE CAUTA PERSONAL PENTRU FUNCTIA DE CONSILER JURIDIC, ECONOMIST SI OPERATOR INTRODUCERE DATE AVAND IN VEDERE CA MAJORITATEA PERSONANULUI EXISTENT ESTE DE SEX FEMININ PENTRU A COMPLETA ECHIPA SE ANGAJAZA PERSONAL DOAR DE SEX FIMININ ABILITATI NECESARE PENTRU OCUPAREA POSTURILOR OPERARE WORD SI XL ...

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Operator date (arhivare)
1
7

Responsabilitati: Prelucrarea documentelor pe tipuri de documente, sortarea cronologica, alfabetica etc, scanare, indosarierea acestora, apoi ambalarea dosarelor in cutii de arhivare Activitatea nu presupune munca de teren sau relatii cu publicul. Este un job de birou. Cerinte: - cunostinte utilizare ...

Sector 1, Bucuresti

secretara facturista 1

secretara facturista

Angajam secretara facturista Bucuresti Angajam secretara facturista,. Salariu si conditii de munca atractive. pROGRAM : 8:30- 16:30 (luni-vineri ). Pentru detalii

REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0