vând afacere

15 000 EUR negociabil 214 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 12:05:43 AM
Specificații
Suprafata utila
70 m2
Descriere
vând afacere bar de zonă cu terasă și pakanele clientelă formată chirie mică

ID anunț: 1761132026

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.