Spatiu de vanzare in bloc Stella Residence

320 000 EUR negociabil 311 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 12:32:26 PM
Specificații
Suprafata utila
1028 m2
Anul constructiei
2006
Descriere
Spatiu situat la parterul blocului Stella Residence din zona Decebal, Delea Noua, suprafata 102,8 mp, alcatuit din 2 incaperi mari, 2 bai, bucatarie si spatiu de depozitare.
Spatiul detine si loc de parcare subteran, situat in subsol -1.

ID anunț: 1778489857

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.