Clădire S.A.D. de vânzare Moise Dobosan | 663 mp utili | 40% închiriată | Investiție cu randament

820 000 EUR negociabil 1237 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 3:57:02 PM
Specificații
Suprafata utila
663 m2
Anul constructiei
2010
Descriere
Proprietar oferă spre vânzare clădire S.A.D. destinată activităților comerciale și administrative, situată pe Moise Dobosan, cu 663 mp utili și teren de 1464 mp ce include locuri de parcare private. Imobilul este deja închiriat în proporție de 40%, oferind oportunitate de investiție cu venit existent.
Compartimentare:
Parter: 12 încăperi, 1 baie și un depozit de 152 mp.
Etaj: 1 baie, 1 bucătărie, 5 birouri și 1 spațiu de depozitare.
Spațiile includ birouri și zone de depozitare cu intrări diferite, spații conexe și zone tehnice.
Regim de înălțime: P+1 cu scară interioară.
Facilități: utilități complete (curent, apă, gaz, canalizare), finisaje moderne (parchet, gresie, faianță), geamuri termopan, ușă metalică.
Structură: cadre din beton armat, clădire solidă și bine întreținută.
Localizare centrală, cu acces rapid și vizibilitate, potrivită atât pentru desfășurarea activităților comerciale, cât și ca investiție. Datorită compartimentării, imobilul permite continuarea închirierii pe mai multe zone sau optimizarea spațiilor în funcție de necesități.
Avantaje cheie:
Zonă centrală Moise Dobosan
Investiție cu randament 40% deja închiriat
Parcări private pe teren propriu
Compartimentare versatilă birouri + depozit
Posibilitate extindere sau reorganizare spații

ID anunț: 1777899376

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.