Zona Cora.5 camere.Disponibil Imediat
234 900
EUR
2116 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 9:53:59 AM
1 / 20
Specificații
Suprafata utila
111
m2
Suprafata terenului
270
m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie
Descriere
De vanzare duplex cu zid dublu si izolatie de 10 cm intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri + termostat de ambient in fiecare camera, terasa este acoperita si incalzita pentru a o putea inchide, terenul este amenajat cu sistem de irigatii cu aspersoare automatizate, pregatire pentru sistem de alarma, camere video, poarta electrica si videoninterfon.
Zona Dumbravita
Pret 234.900 euro
Tel. 0734 744 765
Zona Dumbravita
Pret 234.900 euro
Tel. 0734 744 765
ID anunț: 1772470580
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!