vanzare case

300 000 EUR negociabil 1875 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 8:45:27 AM
Specificații
Suprafata utila
160 m2
Suprafata terenului
1989 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2010
Incalzire
centrala proprie
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
1
Suprafata desfasurata
160 m2
Numar terase
2
Suprafata terase
25 m2
Diverse
Senzor de fum, Telecomanda poarta acces auto
Dotari imobil
Gradina
Descriere
Vand casa in Ciritei Piatra Neamt construita in 2010 - 2014 caramida toate utilitatile locuita ,mobilata ,160mp ,teren 1989mp ,incalzire cu gaz si a doua sursa centrala peleti.Livada pe rod tanara, beci, magazie ,tot ce este necesar pentru o casa moderna

ID anunț: 1772815169

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.