Vanzare casa + terenuri

53 000 EUR negociabil 726 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 1:17:56 PM
Specificații
Suprafata utila
73 m2
Suprafata terenului
900 m2
Numar camere
4 camere
Suprafata construita
73 m2
Numar bai
1
Anul constructiei
1940
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
0
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
1
Front stradal
20
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal
Utilitati generale
Apa, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Calorifere, Centrala proprie, Soba/Teracota
Electrocasnice
Aragaz, Fier de calcat, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe, TV
Dotari imobil
Acoperis, Curte, Gradina
Descriere
Vand casa caramida,fundatie piatra,4 camere,bucatarie,baie,incalzire centrala,beci,izolata,fosa septica,suprafata construita 73 mp si teren aferent + gradina 900 mp si 3 terenuri intravilane-extravilane :2240 mp;14700 mp;5800 mp ,10 euro mp negociabil in Com.Lipanesti(Satu Nou),jud Prahova la 1 km de DN1A.

ID anunț: 1738149502

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.