Vânzare casă Cumpăna P+E

148 000 EUR negociabil 1138 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 11:00:57 AM
Specificații
Suprafata utila
130 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2026
Incalzire
altele
Descriere
Această casă de vânzare are 130 mp și 4 camere spațioase. Locuința este nemobilată și neutilată, oferindu-ți ocazia să o personalizezi după gustul tău. Este ideală pentru o familie care caută confort și spațiu.

Situată într-o zonă liniștită, casa beneficiază de acces rapid la diverse servicii. La doar câțiva pași găsești magazine și o farmacie. De asemenea, există un loc de joacă pentru copii, asigurându-ți toate nevoile zilnice. Transportul public este de asemenea accesibil, având stații de autobuz la distanță mică.

Vino să descoperi această oportunitate! Programează o vizionare și vezi cum această casă poate deveni noul tău cămin
Construcție nouă (în lucru). Are 3 dormitoare, 2 băi, bucătărie închisă, living cu ieșire în terasă, balcon. Structura de beton armat cu zidărie din BCA de 24 cm și izolație de 10. Tencuită interior exterior. Terenul este proprietate în suprafață de 256 mp cu deschidere de 11 m. Se vinde racordată la utilități. Se acceptă și cu credit.

ID anunț: 1768382682

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.