vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa

119 000 EUR negociabil 1026 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 7:02:26 AM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
116 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2019
Incalzire
lemn
Descriere
vând, eventual schimb cu apartament, imobil de locuit sat Santioana com Taga la 12 km. de Gherla, total teren 2100 mp, tel.zerosaptepatrupatru sase noua cinci trei sapte opt, , constructie noua, parter + mansarda supr. utila 116 mp+terasa, izolat exterior polistiren, interior vata minerala, acoperis tigla ceramica, curte amenajată, anexa constand intr-o magazie de 16 mp, imobilul este racordat la reteaua de apa și curent, incalzire pe lemne cu soba tip semineu, jos un open space camera mare si bucatarie utilate total + baie toaleta + cabina de dus-apa caldă cu boiler electric, sus doua camere mobilate, terasa mobilata rustic mese + banci lemn natur, tv cablu+internet prin cablu rds, electrocasnice etc., intabulata recent cu acte, inclusiv anexa, fara obligatii, se poate gira la banca ptr. credit, utilizabila atât pentru locuit permanent cât și casă de vacanță, închiriat etc., pret 119.000 euro neg.,mai multe relatii la tel.

ID anunț: 1645088652

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.