Vand Casa în Pâncota - locație centrala

120 000 EUR negociabil 76 EUR/m2
Valabil din 3/23/2026 3:17:46 PM
Specificații
Suprafata utila
1573 m2
Numar camere
4 camere
Descriere
Vand casa în Pâncota, locație centrala, 1573 mp casa + teren. Casa este compusă din baie, bucătărie, cămară, 4 camere, beneficiind de încălzire centrala atât pe gaz cât și pe lemne.

Curtea este prevăzută cu terasă, garaj, atelier, camera locuibila cu mansarda, pivniță, bucătărie de vara, respectiv anexe pentru animale (curte pentru păsări, 4 cocini, 2 spații pentru depozit lemne diverse) + grădină cu put.

Casa este izolată termic, recent renovata cu uși termopan intrare, include mobiler și aparate electrocasnice necesare, centrala pe gaz. Casa este complet funcțională, pregătită pentru a fi locuită din prima zi.

ID anunț: 1738523565

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.