Vand casa in Gottlob
66 000
EUR negociabil
330 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 9:11:11 PM
3
1 / 10
Specificații
Suprafata utila
200
m2
Suprafata terenului
1500
m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
1980
Incalzire
altele
Descriere
Salut!
Vand casa in Gottlob
Casa este renovata recent , dar din cauza serviciului nu o putem facilita !
Aceasta are schimbat totul inauntru trebuind ulterior mobilata .
Casa are 9 incaperi din care 6 camere , o bucatarie si 2 bai.
Gardul este schimbat anul trecut se poate vedea in poze!
Aceasta beneficiaza si de o gradina de 1500m .
In apropiere sunt magazine precum Profi , dar si Cinematograf si Salina!
Pret : 66000 euro (negociabil)
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa imi scrieti un mesaj
Schimb cu apartament in timisoara 3 camere ! In functie de apartament discutam pretul
Vand casa in Gottlob
Gardul este schimbat anul trecut se poate vedea in poze!
Aceasta beneficiaza si de o gradina de 1500m .
Pret : 66000 euro (negociabil)
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa imi scrieti un mesaj
ID anunț: 1727628146
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!