Se vinde casa cu bucatarie de vara,sura si 3400 mp teren intravilan in Vistea la 16 km de Cluj

219 000 EUR negociabil 1217 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 5:57:03 PM
Specificații
Suprafata utila
180 m2
Suprafata terenului
3400 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
1940
Incalzire
lemn
Descriere
Casa are bucătărie baie și 3 camere,o căsuță mică cu o bucătărie,baie,camera și o sura mare.Are încălzire centrală, teren intravilan 3400 mp.Zona frumoasa liniștită,teren drept.Acte in regula.

ID anunț: 1779376200

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.