Proprietate deosebită cu vedere spectaculoasă spre Munții Retezat

198 000 EUR negociabil 660 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 11:39:46 PM
Specificații
Suprafata utila
300 m2
Suprafata terenului
700 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
2010
Incalzire
incalzire centralizata
Descriere
Galati, Județul Hunedoara, zonă liniștită, natură pură
7.000 mp teren + 300 mp casă utilă
198.000 (negociabil)

O proprietate rară pentru cei care caută spațiu, liniște și priveliști deosebite
Vedere panoramică superbă spre Munții Retezat
Teren generos de 7.000 mp intimitate totală
Casă mare, luminoasă, renovată recent la interior
Livadă matură în plină producție
Piscină 6x9 m (structura finalizată pregătită pentru finisare)
Ideală pentru:
locuință permanentă
casă de vacanță
pensiune investiție turistică

Casa (300 mp utili)
Parter:
Living impresionant de 75 mp cu șemineu
Bucătărie complet utilată (30 mp)
Dormitor cu dressing
Baie
Terasă acoperită
Etaj:
3 dormitoare

Teren și exterior
Livadă bogată: pruni, meri, peri, cireși, gutui, piersici, nuci, caiși
Zonă plată ideală pentru relaxare (casă + piscină)
Grădină amenajată
Gard elegant din piatră și panouri metalice
Două porți (una automatizată)
Două garaje (nefinisate)

Dotări
Centrală pe lemne tip CANDLE + calorifere cu termostat
Șemineu modern (11 kW)
Apă curentă + curent trifazat
Două fose septice (posibilitate racord canalizare)
Sistem supraveghere video + alarmă
Poartă automatizată