Duplex pe parter, Giarmata Vii

161 000 EUR negociabil 2013 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 4:10:17 PM
Specificații
Suprafata utila
80 m2
Suprafata terenului
320 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Anul constructiei
2024
Descriere
Va propunem spre achizitie o casa tip duplex pe parter, situat in partea de nord a localitatii Giarmata Vii, Timis, pe vatra veche a satului. Este compus din 3 dormitoare, 2 bai, camera depozitare plus hol si living.
Suprafata utila este 80mp, iar cea a terenului 320mp.
Beneficiaza de toate utilitatile, inclusiv canalizare, asfalt etc.
Pretul solicitat de proprietar este 161000 foarte usor neg.

ID anunț: 1769694237

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.