Duplex - 4 camere - Comision 0 - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 ben

160 000 EUR 1720 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 12:35:23 PM
Repostat automat
Specificații
Suprafata utila
93 m2
Numar camere
4 camere
Suprafata terenului
265 m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2024
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
centrala proprie, gaz
Locuri parcare
2
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tigla
Numar bucatarii
1
Numar terase
1
Amenajare strazi
Pietruite
Utilitati generale
Apa, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 1 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 2 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi.
360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex modern la prețul de 160.000 euro cu Comsiion 0 . Suprafața terenului este de 265 mp, iar suprafața utilă de 93 mp.

Compartimentare: Parterul include un hol de acces, o cameră, o baie, un living spațios, o bucătărie închisă și o terasă. La etaj se află două dormitoare (unul cu dressing), o baie și un balcon.

Finisaje și dotări: Duplexul este echipat cu obiecte sanitare de calitate, gresie, faianță, parchet și încălzire în pardoseală.

Utilități: apă, curent, gaz și fosă septică.

Casa se află într-o zonă foarte căutată, aproape de Lidl și M City, la o distanță de aproximativ 200 m de drumul cu 4 benzi.

Preț: 160.000 euro Comision 0
Termenul de finalizare se discuta in momentul vizionarii.
Pentru detalii și vizionări, vă așteptăm chiar și în weekend! Contact: Arnautu Daniel - 0728345300

ID anunț: 1774431569

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.