Duplex -3 camere-99.900€ | BUCOVAT |

99 800 EUR 1313 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 6:25:38 AM
Specificații
Suprafata utila
76 m2
Suprafata terenului
296 m2
Suprafata construita
99 m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2025
Stadiul constructiei
Gri
Locuri parcare
3
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tigla
Numar bucatarii
1
Numar terase
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Podele
Gresie, Parchet
Pereti
Vopsea lavabila
Dotari imobil
Acoperis
Descriere
Rex Imobiliare va propune de vanzare un duplex cu 3 camere,perfect pentru o familie care doreste sa-si puna amprenta si sa-si personalizeze noua CASA.

In suprafata utila de 76.5 Mp , amplasat pe un teren de 297 Mp,duplexul este compartimentat astfel:

Parter:
-hol acces
-living
-bucatarie inchisa
-hol
-1 dormitor matrimonial cu baie
-1 dormitor
-1 baie
-terasa

Incalzirea se realizeaza prin pardoseala,centrala proprie.
Utilitati:gaz, curent, apa, fosa.

Detalii constructie:
-structura beton si caramida
-izolatie exterioara cu polistiren EPS 80 de 10cm
-acoperis tigla
-tamplarie PVC cu geam tripan
-curte amenajata cu pavaj
-izolatie pod
-zid despartitor izolat fonic , de ambele parti

Pret solicitat:99.800€+TVA la cheie.

Pentru vizionare contacteaza-ma,disponibilitate si in weekend.
Razvan 0765773068

ID anunț: 1768969568

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.