Casă și teren ultracentral, POT maxim 80%

280 000 EUR negociabil 2276 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 7:37:30 PM
Specificații
Suprafata utila
123 m2
Suprafata terenului
760 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
1900
Incalzire
gaz
Descriere
De vânzare casă 123 m în Sf. Gheorghe, zona ultracentral.
Două intrări separate, cu acces direct de pe terasă.
3 camere mari cu tavan înalt de 3 m (aprox. 5x5m fiecare), o baie, bucătărie și un hol generos utilizat ca dining. Pivniță (aprox. 4x5m) și pod înalt, ideal pentru mansardare.
Suprafață totală teren 760 m . Casă secundară: O garsonieră independentă, compusă dintr-o cameră și o baie. Terenul este amenajat cu vegetație bogată și pomi fructiferi.
Pentru antreprenori: POT maxim 80% și CUT maxim 2,4 conform CU!

ID anunț: 1779012585

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.