Casa P+M Zona Jiblea Noua Calimanesti

220 000 EUR negociabil 1033 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 10:23:49 AM
Repostat automat
Specificații
Suprafata utila
213 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2007
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare o casa in zona Calimanesti , Jiblea noua aflata pe un teren in suprafata de 1042 mp , cu o deschidere la strada de 21 ml . Casa este construita in anul 2007 si este formata din P+M . La parterul casei au fost amenajate bucatarie , living , antreu , garaj , camera CT , hol , casa scarii , baie , terasa , veranda . Incalzirea la parter este in pardosea . La mansarda casei regasim 3 dormitoare dintre care unul cu baie personala si o baie separata pentru celelalte doua dormitoare . Incalzirea este prin calorifere la etaj . La etaj este si aer conditionat.

Casa dispune de centrala atat pe gaze cat si pe lemne .

In curtea casei regasim un foisor cu o suprafata de 9 mp din lemn si o magazie cu o suprafata de 18 mp .

ID anunț: 1767898476

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.