Casa P+M, Sacalaz, vatra satului, 5camere, 620mp teren, mobilat, utilat

219 500 EUR 1416 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 9:34:17 AM
Specificații
Suprafata utila
155 m2
Suprafata terenului
620 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2013
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Casa mobilata si utilata, de vanzare langa Timisoara in localitatea Sacalaz, constructie realizata in anul 2013 pe doua niveluri, P+M, cu o suprafata utila de 155 mp, pe un teren total de 620 mp cu toate utilitatile.
Configuratia casei este urmatoarea:
-Parter:living, bucatarie inchisa cu iesire pe terasa exterioara acoperita, hol, 2 dormitoare, o baie
-Mansarda: spatiu deschis care poate fi un living sau se poate inchide, obtinandu-se in felul acesta inca un dormitor, acest spatiu are iesire la balcon, 2 dormitoare, 1 baie, 1 dresing
-In curte garaj
Utilitati: apa, canal, curent, gaz, centrala termica pe gaz cu calorifere, clima la parter si la mansarda.
Casa se vinde mobilata si utilata asa cum se vede in fotografii, fara televizoare, fara frigider, si fara mobila din dormitorul de la parter.

Pret: 219.500 euro pentru casa partial mobilata si utilata.

ID anunț: 1778822272

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.