Casa P+1+Pod , la rosu,zona Baisa

210 000 EUR negociabil 362 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 10:01:47 AM
Specificații
Suprafata utila
580 m2
Suprafata terenului
1800 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Suprafata construita
377 m2
Numar bai
7
Anul constructiei
2020
Stadiul constructiei
Rosu
Incalzire
altele
Numar niveluri
1
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
2
Numar balcoane
2
Numar garaje
1
Suprafata desfasurata
680 m2
Numar terase
3
Suprafata terase
60 m2
Numar fronturi
1
Front stradal
38
Descriere
Va ofer spre vanzare o casa P+1+Pod,la rosu, situata intr-o locatie linistita, in zona Baisa.Situata pe un teren cu suprafata de 1800 mp, front stradal de 38 mt,este compusa din living spatios cu semineu si baie proprie, 7 camere cu baie proprie,bucatarie,camera tehnica si garaj.Dispune si de un beci adanc cu suprafata generoasa.
Suprafata utila totala este de 550 mp , cu o suprafata construita desfasurata de 606 mp si amprenta la sol de 303 mp.Podul casei are si el o suprafata utila de cca.150 mp.si este echipat cu ferestre tip Velux.
Proprietatea dispune si de un foisor open space cu suprafata de 50 mp ,cu o camera de 18 mp si baie proprie.Este asezat pe o suprafata construita de 74 mp si dispune de un beci cu suprafata de 50 mp.Foisorul este finalizat si amenajat .
Utilitati disponibile: apa curenta, energie elctrica,si canalizare cu fosa septica de mare volum.Gazul este la strada , cu posibilitatea de racordare.