Casă P+1 de vanzare

75 000 EUR negociabil 361 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 8:04:34 AM
Specificații
Suprafata utila
208 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
2011
Incalzire
lemn
Descriere
Casă de vanzare, parter + etaj si teren arabil in Tănăsoaia jud Vrancea.
Casă cu o suprafata utila de 208 mp,compusa din
living,bucatarie,6 dormitoare, 2 bai, terasa si balcon. Este racordata la reteaua de apa si electricitate.
Preț 75000 negociabil.
Tel.contact .

ID anunț: 1771151733

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.