Casă individuală situată într-o zonă extrem de căutată, la intrarea în Ghiroda, pe cunoscuta Aleea Ghirodei. Proprietatea dispune de CF de Timișoara și reprezintă pânza albă perfectă pentru cei care își doresc o casă pe care să o renoveze după propriul gust.
Detalii Teren și Construcție:
Suprafață Teren: 388 mp, cu un front stradal de 12 m.
Suprafață Utilă: 100 mp, dispuși pe un singur nivel.
Structură solidă: Ziduri interioare și exterioare din cărămidă, acoperiș cu învelitoare din țiglă.
Grădină: Spațiu verde deja amenajat cu pomi fructiferi, teren împrejmuit și poartă de acces pietonal.
Compartimentare: Casa este practică și bine împărțită, oferind:Hol de acces, Bucătărie, 2 Camere spațioase, Baie, Cămară și spații de depozitare suplimentare. Utilități și Stare: Proprietatea se vinde în starea actuală, fără amenajări sau îmbunătățiri recente, fiind pregătită pentru un proiect de renovare completă. Apă: Branșată la rețeaua publică. Curent: Branșament activ. Canalizare: Asigurată prin fosă septică.
Situată pe Aleea Ghirodei, casa beneficiază de liniștea unei zone rezidențiale de case, dar rămâne conectată rapid la Timișoara, oferind acces facil către punctele de interes ale orașului.