Casa de vanzare

53 000 EUR 552 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 12:24:08 PM
Specificații
Suprafata utila
96 m2
Suprafata terenului
306 m2
Numar camere
4 camere
Suprafata construita
96 m2
Numar bai
1
Anul constructiei
2012
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
lemn
Numar niveluri
1
Structura de rezistenta
lemn
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
Electrocasnice
Aragaz, Aspirator, Fier de calcat, Frigider, Masina de spalat rufe, TV
Dotari imobil
Acoperis, Curte
Descriere
Proprietar acte la zi, vand casa din lemn + BCA, suprafata utila 96m2, teren 306m2 (cesionat de la primarie), 2 dormitoare, living, bucatarie open space, baie, terasa inchisa, bucatarie de vara, geamuri termopan, incalzire cu sobe cu lemne, boiler apa calda, dependinte. Pentru detalii, ma puteti contacta la tel. . Pret 53000 Euro.

ID anunț: 1773502470

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.