Casa de vanzare zona rurala Teremia Mare, judet Timis

68 000 EUR negociabil 773 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 12:12:46 PM
Specificații
Suprafata utila
88 m2
Suprafata terenului
1500 m2
Numar camere
3 camere
Suprafata construita
135 m2
Numar bai
1
Anul constructiei
1930
Incalzire
lemn
Numar niveluri
1
Locuri parcare
4
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tigla
Numar bucatarii
1
Numar terase
Electrocasnice
Aragaz, Cafetiera, Frigider, HI-FI, Masina de spalat rufe
Dotari imobil
Acoperis, Curte, Gradina
Servicii imobil
Supraveghere video
Descriere
Vand casa in loc. Teremia Mare, zona centrala, in spatele primariei comunei. Casa este compusa din 3 camere placut de largi, pe sud, luminose si cu obloane din lemn. Baia, bucataria si holul sunt cu instalatii noi, modernizate, avand gresie si faianta, apa curenta iluminat, dotata cu fosa septica. Pe aceasta latura exista geamuri si usi termopan. Exista si camara de depozitare cu acces din hol. Mai sunt si anexe gospodărești in conditii bune, fiind acoperite si cu capacitate de stocare lemne pe timp de iarna, incalzirea fiind pe teracota. Doua camere au teracote iar a treia instalație de climatizare.