Casa Arad,cartier Sanicolaul Mic

143 000 EUR negociabil 715 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 4:44:41 PM
Specificații
Suprafata utila
200 m2
Suprafata terenului
719 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2000
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Casa se află în cartierul Sânicolaul Mic-Arad,
are sera de sticlă,2 garaje gaz,acoperiș nou,izolată cu ampora,instalația de încălzire este noua,țevi cupru,calorifere noi,centrala noua,curte pavata,pivniță mare,mobila de bucătărie cumpărată din Germania,mașina de spălat vase,2 băi.
O casă solidă nefiind făcută pt vânzare!
Preț 143000 euro.

ID anunț: 1778939986

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.