Vand casa

33 000 EUR negociabil 183 EUR/m2
Valabil din 5/6/2026 1:20:33 PM
Specificații
Suprafata utila
180 m2
Suprafata terenului
2059 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
1950
Incalzire
lemn
Descriere
Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

ID anunț: 1751970037

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.