Vand apartament 3 camere decomandat | Etaj 1 | Calea Aradului | 5 min Iulius Mall

180 000 EUR negociabil 2432 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 11:46:05 AM
Specificații
Suprafata utila
74 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Descriere

Apartament 3 camere decomandat Calea Aradului | Etaj 1 | La 5 minute de Iulius Mall
Apartament spațios, luminos și foarte bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Calea Aradului, cu acces rapid către Iulius Mall, centru și principalele puncte de interes ale orașului.
Etaj 1
Decomandat
Vedere pe două părți
Boxă pentru depozitare inclusă
Compartimentarea apartamentului este practică și confortabilă:
living generos și luminos
2 dormitoare spațioase
bucătărie separată
2 băi
hol mare
spații de depozitare eficiente
Apartamentul beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei datorită poziționării pe două părți și oferă un ambient plăcut și aerisit.
Zona este una liniștită și foarte căutată, având în apropiere:
Iulius Mall
școli și grădinițe
supermarketuri și magazine
farmacii și clinici
restaurante și cafenele
parcuri și locuri de joacă
mijloace de transport în comun
Ideal pentru familie, dar și pentru investiție datorită poziției excelente și accesului rapid către toate facilitățile importante ale orașului.
Apartamentul oferă confort, funcționalitate și o locație foarte bună într-o zonă cu mare căutare pe piața imobiliară.
Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări:

ID anunț: 1778403372

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.