Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake

142 000 EUR negociabil 2367 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 3:19:51 PM
Specificații
Suprafata utila
60 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
1
Anul constructiei
1967
Numar niveluri
4
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, renovat, instalatii noi, aer conditionat, luminos, bine compartimentat. balcon inchis, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, piata, scoli, metrou, parc.
Fotografia este cu titlu de prezentare.

cod P207 arata numarul

ID anunț: 1778586895

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.