Apartament cu 4 camere, Aparatorii Patriei, parc Tudor Arghezi

184 900 EUR negociabil 1744 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 8:58:11 AM
Specificații
Suprafata utila
106 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
Lux
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
9
Locuri parcare
2
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Destinatie
Comercial, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala imobil, Incalzire prin pardoseala
Acces internet
Wireless
Izolatii termice
Bloc izolat termic, Exterior, Interior
Dotari imobil
Acoperis, Curte, Interfon, Lift
Descriere
Ansamblul rezidential Viva Residence are deschidere ampla catre Strada Drumul Jilavei, este compus din 3 imobile cu regim de inaltime P+9E si ofera locuinte cu o compartimentare mixta, de la garsoniere simple pana la apartamente cu 4 camere.

Apartamentul prezentat este disponibil la etajul 5 9 al imobilului, are o compartimentare gandita in detaliu, astfel incat sa ofere un confort sporit noilor rezidenti.

Locuinta are suprafata utila de 106.60 mp, distribuita eficient, dupa cum urmeaza: living de 21 mp, bucatarie 9.90 mp, dormitoare cu suprafete de 12.50 mp, 12.80 mp, respectiv 15.50 mp, baie 4.50 mp, grup sanitar 4.20 mp, hol generos de 14.20 prevazut cu spatiu de depozitare si 2 balcoane, cu suprafete de 6 mp.

Blocurile vor fi echipate cu panouri fotovoltaice, care vor asigura costuri minime de functionare pentru spatiile comune ale imobilelor.

Pretul locuintei este 184.900 Euro + TVA