Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

107 000 EUR 1486 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 4:55:04 PM
Specificații
Suprafata utila
72 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1990
Incalzire
centrala proprie
Numar balcoane
2
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei două dormitoare și un living generos în care copiii se pot juca.

Bucătărie - 8.72mp + 1.28 mp debara închisă
Hol - 9.76mp
Baie 1- 2.49 mp
Baie 2- 4.56 mp
Living - 19.65 mp + balcon
Dormitor 1 - 9.28mp
Dormitor 2- 12.11 mp + balcon
Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Preț: 107000 Euro negociabil Tel: 0726649775

ID anunț: 1777382828

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.