Apartament 3 camere, decomandat, 2 bai, oras Targu Frumos, jud Iasi

56 000 EUR 757 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 2:50:00 PM
Specificații
Suprafata utila
74 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1986
Descriere
Apartament de vanzare, decomandat, 2 bai, in orasul Tg Frumos, jud Iasi, zona centrala, vedere la parc.

Se ofera spre vanzare apartament spatios, situat in orasul Tg Frumos, zona centrala, cu acces imediat la parc, magazine, farmacii, scoli si transport. Proprietatea este ideala pentru locuinta, avand o compartimentare eficienta si o pozitionare foarte buna.

Apartamentul necesita renovare, motiv pentru care pretul este negociabil, oferind posibilitatea de personalizare dupa propriile preferinte.

Informatii apartament:

Suprafata totala: 73,2 mp
Compartimentare: decomandat
2 dormitoare luminoase
Living generos
Bucatarie separata
2 bai, una cu cada
Hol larg
Debara
2 balcoane (living si dormitor)

Pozitionare centrala in Tg Frumos
Vedere directa catre parc
Zona linistita si verde
Acces rapid la magazine, farmacii, scoli
Transport in comun in imediata apropiere
Mansarda, ideala pentru depozitare sau potential suplimentar

Apartament cu spatii bine definite.

Pret 56.000 euro negociabil.

Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati.

ID anunț: 1778587260

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.