cautam tamplari executie si montaj mobilier

Descriere

DESCRIEREA COMPANIEI

2 Work Labour Solutions recruteaza in vederea selectiei si angajarii pentru clientul sau, producator de mobila la comanda atat pentru locuinte, hoteluri cat si pentru birouri comerciale sau spatii comerciale cu punctul de lucru in Chiajna.

RESPONSABILITATI:

Efectuare masuratori si calculat cote;
Intocmire schita la client - reprezinta un avantaj;
Realizare mobilier din orice tip de material (lemn masiv, pal, mdf infoliat si vopsit) si montaj final, conform schitei si specificatiilor contractelor incheiate cu clientii;
Incarcare, descarcare materii prime, material si produse finite.

CERINTE:

Calificare in domeniu: tamplar/ tamplar montator;
Minim 3 ani experienta in tamplarie;
Lucru cu orice tip de material: lemn masiv, pal, mdf infoliat;
Atentie foarte buna la detalii;
Relationarea facila cu clientii si ceilalti membrii din echipa;
Detinere permis de conducere categoria B;
Aptitudini de organizare.

BENEFICII:

Salariu motivant si bonusuri de performanta;
Tichete de masa sau o masa calda pe zi;
Asigurarea transportului din zona Militari pana la locul desfasurarii activitatii in comuna Chiajna;
Oportunitatea de a realiza proiecte atipice si personalizate.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play