Front Desk Assistent

Descriere

Esti o persoana dinamica si organizata. Ai o atitudine pozitiva si stii sa iti organizezi bine timpul.

Candidatul ideal:
- atitudine pozitiva si doresti sa inveti lucruri noi
- persoana foarte bine organizata/responsabila si serioasa
- atentie la detalii si capacitatea de a desfasura mai multe activitati concomitent
- auto-motivat si cu spirit de echipa
- experienta intr-un post similar (constituie un avantaj)
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
- cunostinte minime de operare calculator ( MS Office)

Descrierea postului:
- organizarea corespondentei (posta, fax, email)
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din companiei
- copiere/ redactare/tehnoredactare diferite materiale
- elaborarea documentelor si situatiilor cerute de management
- realizarea de activitati administrative

Bonusuri si beneficii:
- mediu de lucru excelent intr-o companie in crestere, conditii de lucru foarte bune
CV-urile se trimit pe adresa de mail popa_maria1326@yahoo.com.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play