Consultant imobiliar

Descriere

Abilitatile apreciate sunt: optimismul,ambitia, abilitati de vanzare si negociere, spirit proactiv, seriozitate ,onestitate.

Responsabilitati:
-Promovarea serviciilor companiei
-Crearea, sustinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
-Preluarea detaliata a informatiilor despre proprietati de vanzare sau inchiriere
-Consultanta completa de specialitate
-Asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare

Cerinte:
-Absolvent de studii superioare
-Persoana responsabila, eficienta, cu spirit de echipa
-Persoana activa, pozitiva, dinamica
-Bune abilitati de comunicare cu diverse categorii de persoane si de negociere
-Cunostinte operare PC: Microsoft Office
-Cunoasterea unei limbi straine

Oferim portunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul companiei.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play