Angajam Responsabil relatii clienti in Sibiu

Descriere

Furnizor de formare profesionala angajam responsabil relatii clienti in Sibiu.
Descriere post:
-programul de lucru este intre orele 10-18, de luni pana vineri;
-postul presupune cunoasterea temeinica a detaliilor de cursuri pe care le desfasuram, preluarea apelurilor telefonice si transmiterea informatiilor potentialilor cursanti;
Cerinte:
-persoana dinamica si deschisa, cu abilitati foarte bune de comunicare,
-confortabila intr-un post unde uneori e nevoie de multitasking;
-de preferat studii superioare si cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Pe langa beneficiile unui job dinamic, unei echipe entuziaste si cu experienta de 7 ani in domeniu, serviciile de infrumusetare (cosmetica, machiaj, coafor,etc) sunt gratuite pentru angajati.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul sau ne contacteze la numarul de telefon 0751178514.

Va asteptam cu drag.

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play