Angajam Consultant Relatii Clienti

Descriere

Angajam Consultant Relatii Clienti:

Candidatul ideal

- Persoana comunicativa, dinamica cu initiativa
- Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer – nivel mediu)
- Experienta in domeniul relatiei cu clientii reprezinta un avantaj
- Capacitatea de concentrare
- Customer focus

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea sesizarilor transmise telefonic si inregistrarea acestora intr-un program specializat.
- Asigura operarea, gestionarea si prelucrarea comenzilor, reclamatiilor si solicitarilor la timp, conform procedurilor specifice de lucru;
- Mentierea legaturii cu departamentele responsabile de solutionarea solicitarile
- Actualizarea bazei de date prin preluarea informatiilor obtinute de la clienti
- Promovare si vanzarea serviciilor companiei
Beneficii: pachet salarial motivant, bonuri de masa, sistem de bonusare corelat cu rezultatele

Va stam la dispozitie pentru detalii la numerele de telefon: 0731.520.081/ 0215.280.288.
Email: lorelai.buzica@humangest.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play