Acest anunt nu este activ

Manager de Program Work and Travel

Descriere

ACORD TRAVEL – este Compania Lider in Programe Work and Travel cu o experienta de 16 ani care are misiunea de a schimba viata tinerilor spre bine prin convingerea lor sa invete Limba Engleza si sa participe in programe de Schimb Cultural, Calatorii si Munca.

Cerinte:
-Varsta pana la 27 ani;
-Studii superioare finisate sau in curs de finisare;
-Cunoasterea calculatorului la nivel avansat;
-Cunoasterea limbii engleze si experienta de lucru in domeniul managementului si vanzarilor constituie un avantaj.
- Bune abilitati de comunicare si negociere:
- Persoana dinamica, cu initiativa, sociabila;
- Avantaj- participarea la programul de schimb cultural Summer Work and Travel

Responsabilitati:
- Crearea si dezvoltarea bazei de studenti potentiali pentru programul Work and Travel;
- Promovarea Programului Work and Travel si a Cursurilor de Limba Engleza;
- Contactarea si informarea clientilor despre etapele programului;
- Participarea activa la implementarea campaniilor de vanzari.

Beneficii:
- Salariu + Bonusuri foarte motivante
- Telefon si laptop de serviciu;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- Seminare si activitati de team-building;

"Pentru a fi chemat la un intreviu de angajare, trimite CV-ul + o poza la adresa de e-mail:
hr@acord.us cu subiectul mesajului ""manager de program"" "

Compania isi rezerva dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Apple Google Store iTunes Google Play