Porti metalice si garduri - poarta autoportanta - culisanta - automatizare deschidere poarta
Producem și montam orice model de porti metalice și panouri de gard. Montam inclusiv sistem de automatizare cu deschidere din telefon sau telecomanda. Masuratori, transport și montaj gratuit pe o raza de 100 de km de Timișoara. Trimitem oriunde în tara sau în străinătate produse fabricate dupa schita si masuratori, cu montajul clientului. Pentru oferte de preț va rugam sa ne contactați telefonic sau pe whatsapp pentru a primi un răspuns cât mai rapid! Modele realizate de noi găsiți pe site-ul nostru
Timisoara, Timis
23 iulie
4 000 RON