Stikere Auto Timisoara
Realizăm orice formă de stikere auto. Stickerele sunt realizate numai din materiale calitative-ORACAL si se livreaza pregatite cu folie de transfer pentru aplicare profesionala. Stickerele se pot monta pe mașină, laptop, telefon, geam, mdf, tabla! Prețul se negociază în funcție de comanda si de complexitatea modelului. Răspund la mesaje pe whatsapp unde îmi puteți trimite modelul dorit . Înainte de montare asigurați-vă ca ați degresat zona de aplicare. Instructiuni de aplicare: 1. Folosind o soluție degresantă (alcool/spirt) asigurați-vă ca ați curățat bine zona in care doriți sa aplicați stickerul. 2. Îndepărtați cu grija folia de hartie pe care se află stickerul. 3. Aplicați stickerul pe suprafața pe care ați degresat-o, apoi cu o racleta (card) presați insistent. 4. Este indicat sa așteptați 5 - 10 minute înainte de a indeparta folia de transfer. 5. Îndepărtați folia de transfer (folia transparenta).
Timisoara, Timis
25 iulie
10 RON