Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

The Clinique Herăstrău angajează recepționeră

Descriere Moda si accesorii

Descrierea jobului - București

The Clinique a luat naștere din pasiunea pentru frumos, din preocuparea pentru mai bine și din dorința de a oferi clienților alternative non invazive pentru o piele mai frumoasă și un corp tonifiat. Pentru frumusețe, în fiecare zi.
La The Clinique folosim cele mai avansate tehnologii pentru tratamente faciale, remodelare corporală și epilare definitivă, ce oferă rezultate sigure, rapide și de lungă durată. Am ales să colaborăm cu lideri mondiali în industria echipamentelor estetice, ale căror produse combină funcționalități revoluționare cu un confort de neegalat, motiv pentru care sunt recunoscute la nivel internațional și utilizate în marile clinici din toată lumea.

Descrierea jobului:

• promovarea serviciilor şi produselor clinici noastre de remodelare corporală şi estetica facială printr-un permanent contact direct cu clienţii.
• efectuarea activităţilor specifice recepţiei în cadrul clinicii (planificarea clienţilor la tratamente, primirea acestora şi completarea documentelor şi fişelor specifice)
• aplicarea procedurilor operaţionale şi administrative ale clinicii (activităţi de gestiune, comenzi etc.)
Cerinte
Canditatul ideal este o persoana care cunoastre sistemele de lucru office,word si excel. Este o persoana prietenoasa, respectuoasa, calma. Stie sa gestioneze situatii provocatoare daca este nevoie. Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj. Are experienta in vanzari si a mai cochetat cu domeniul de beauty. Doreste siguranta, stabilitate, respect si recunostinta in cadrul unui mediu de lucru. Te asteptam sa facem acest lucru impre

Programul de lucru :
- Luni – Vineri – alternativ saptamanal, de dimineata 09.00-17.00 si dupa-masa de la 13.00-21.00. Doua sambete pe luna de la 10.00-18.00.
- Salariu motivant !

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

Bogdan Apostu

Vezi toate anunturile
Solicita livrare gratuita cu verificare colet. Afla mai multe detalii aici
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!