Vei fi notificat de câte ori:

Sofer profesionist • 4 Locuri de munca Timis

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Soferi - Transporturi Timis Disponibil din: 2021-08-06 Tip job: Colaborare proiect Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

soferi cu masina personala 2

soferi cu masina personala

am nevoie de un șofer care poate transporta 6 persoane din Timișoara la arad

Timisoara, Timis

Dispecer transport international
1
7

Descrierea jobului: Asigura implementarea contractelor de transport in derluare (coordonare dispecerat) in colaborare cu echipa noastra, precum; Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora; Preluarea si comunicarea tuturor informatiilor in ceea ce priveste cursa (modalitate, orar ...

Cautam subcontractori transport marfa pe comunitate
5

SC Luxus Trans SRL, firma de transport cu experienta in transportul international de marfa, din 2011, angajeaza subcontractori pentru lucru pe comunitate, cu camioane-remorci mega. Circuit: UK-FR-IT. Va putem organiza si plecarea-intoarcerea din-in tara. Ferry + tunel platite de catre noi. Media de km ...

Colaborare Bolt Food
1
3

Firma partenera Bolt Food face colaborări cu curieri : Oradea, Brașov, Târgu Mureș, Timisoara, Bucuresti, Cluj, Iasi, Constanta, Arad, Baia Mare Program flexibil, se stabileste inainte si poate fi modificat in functie de necesitate. Plata se face saptamanal! Cerințe: Este necesar sa dispuneti ...

0