Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Cautam curier cat* B Marea Britanie £150/zi

Specificatii
Numele companiei DespatchLogistics
Tip job full time
Nivel de studii necalificat
Carnet conducere B
Disponibil imediat da
Descriere Locuri de munca

Fast Despatch Logistics cea mai mare firma de Curierat din Marea Britanie cu peste 40 depozite este in cautare de soferi pentru curierat cu categoria B .
Vino si tu sa faci parte din cea mai mare echipa de curieri din Marea Britanie !

Nu ezita sa aplici la pozitiile noastre, trimitand cv-ul tau actualizat si o poză color a actului de identitate (C.I.) din care să se poată distinge cu usurinta datele dumneavoastră de identificare. Este necesar ca documentul să fie vizibil in intregime (toate cele 4 colturi sa fie vizibile; nu folositi blitul telefonului), să nu prezinte modificări și să se distingă cu usurință toate datele menționate pe acesta la adresa de email:

* DespatchLogistics @ Contbay.com *

Inceperea muncii in maxim 5 zile de cand ajungeti !

Candidatul ideal:
-Permis de conducere categoria B de minim 1 an
-Dornic de munca
-Serios
-Limba engleza nu este obligatorie dar este un avantaj

Ce oferim:
-£150 lire pe zi orase din Scotia sau £100 lire pe zi orase din Anglia (nu platiti chirie ,utilitati sau masina din ei)
-Colaborare de 8 saptamani (cu posibilitate de prelungire pe aceasi oferta pana de Craciun sau trecere pe Oferta Standard)
-Cazare Gratuita(2 persoane in camera)
-Masina Gratuita(dupa 2017 Ford Transit,Opel Vivaro,Mercedes Vito,etc.)
-Transport Gratuit dus-intors cu autocarul (RO-UK-RO)
-Bani se iau saptamanal(ce se munceste saptamana in curs se iau in urmatoarea saptamana)
-Sunteti platiti din prima zi de training (de obicei a 2-a sau a 3-a zi de cand ajungeti in UK)
-Consultanta

Descrierea jobului

- livreaza expeditiile in zona arondata;
- respecta standardele de calitate si procedurile de curierat.

Obligatoriu:
-sa detineti un smartphone

O zi de munca :

Dimineata se ajunge la depozit ,unde incarcati duba cu ruta prestabilita,timpul de incarcare in medie este de 10-15 minute ,pachetele fiind deja sortate si asezate pe custi (95 % din pachete sunt sub 5kg),dupa care se incepe livrarea,livrarea se face prin aplicatia noastra instalata pe telefonul Dumneavoastra,cel mai rapid si simplu sistem de livrat din lume.Rutele sunt precalculate pentru 9 ore ,se pot termina mai repede sau mai greu in functie de fiecare persoana.

#locdemunca #loc #de #munca #job #curierat #sofer #soferii #curier #anglia #MareaBritanie #jobsofer #strainatate #amazon #ups #dpd #dhl #hermes #yodel #muncaanglia

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!