Vei fi notificat de câte ori:

Sofer profesionist • 2 Locuri de munca Fagaras Brasov

Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Sofer Categ C+E la FAGARAS
1

Descrierea Postului: Suntem în căutarea unui șofer cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal trebuie să aibă permis de conducere de categoria C+E și experiență relevantă în conducerea vehiculelor de mare tonaj. Responsabilități: Transportul mărfurilor în conformitate cu planificarea ...

Fagaras, Brasov

Angajam Sofer (40T)
1

Societatea comerciala Etsa Doi SRL, punct de lucru in Fagaras, str. Crinului, nr.5, et.1, angajaza sofer profesionist 40T. Cerinte: - permis conducere cat. B C E - atestat marfa - atestat ADR (clasa 1 colete constituie avantaj) - card tahograf - fara fapte inscrise in cazierul judiciar - limba ...

REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0