Sofer Distributie 3.5-7.5 tone -Tunari jud Ilfov

Descriere

Responsabilitati
- Transportul marfii in conditii optime, din depozitul firmei la clienti, conform traseului zilnic stabilit si conform normelor legislative in vigoare

Cerinte
- Experienta pe un post similar
-Permis de conducere: categ B,C
-Atestat ARR, card tahograf pentru categoria C
-Experienta in distributie si gestiune marfa
- Abilitati excelente de conducator auto (fara evenimente rutiere)
- Studii medii
- Persoana serioasa, punctuala si comunicativa
-cazier fara antecedente penale;
-aviz medical si psihologic valabil;
-domiciliul stabil in locatiile mentionate sau limitrof;

Va rugam sa ne trimite-ti CV-ul si scrisoarea de intentie specificand in subiect pozitia pentru care aplicati.
Vor fi contactati pentru interviu doar candidati care corespund cerintelor de mai sus.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play